Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
ДО УВАГИ !!! Селянське фермерське господарство “Житниця”, Пологівський район, с. Тарасівка, вул. Леніна, буд. 16 та Пологівська міська рада Пологівського району Запорізької області, м. Пологи, вул. Єдності, буд. 24
номер провадження справи 15/191/21
р
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
08.12.2022 Справа № 908/3706/21
м. Запоріжжя Запорізької області
Господарський суд Запорізької області у складі судді Горохова Ігоря Сергійовича, розглянувши матеріали
за позовом Селянського фермерського господарства “Житниця”, 70640, Запорізька область, Пологівський район, с. Тарасівка, вул. Леніна, буд. 16
до відповідача Пологівської міської ради Пологівського району Запорізької області, 70608, Запорізька область, м. Пологи, вул. Єдності, буд. 24
про визнання недійсним та скасування рішення, поновлення договору оренди землі
без виклику представників сторін
установив
20.12.2021 до Господарського суду Запорізької області надійшла позовна заява Селянського фермерського господарства “Житниця”, Запорізька область, Пологівський район, с. Тарасівка до відповідача Пологівської міської ради Пологівського району Запорізької області, Запорізька область, м. Пологи про:
- визнання незаконним та скасування рішення Пологівської міської ради Пологівського району Запорізької області № 2054 від 21.10.2021 “Про розгляд клопотання Селянського фермерського господарства “Житниця” щодо оренди земельних ділянок водного фонду”;
- визнання продовженими договору оренди № 1 та договору оренди № 2 земельних ділянок водного фонду для використання водного об’єкту, строк дії до 26.10.2019, реєстрові номери від 22.12.2005 № 040527600006 та № 040527600003.
Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 20.12.2021, справу № 908/3706/21 передано на розгляд судді Горохову І.С.
22.12.2021 суд ухвалив прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі, підготовче судове засідання призначити на 19.01.2022. Позивачу надати відповідь на відзив до суду в строк до 19.01.2022 Відповідачу надати відзив із доказами.
13.01.2022 від відповідача на електрону адресу суду надійшов відзив на позовну заяву.
19.01.2022 суд ухвалив продовжити строк підготовчого провадження на тридцять днів, та відкласти підготовче засідання на 07.02.2022.
07.02.2022 ухвалою суду залучено до участі у справі в якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору на стороні позивача Запорізьку обласну державну адміністрацію та Державне агентство водних ресурсів України. Відкладено підготовче засідання на 11.03.2022.
Указом Президента України № 64/2022 від 24.02.2022 “Про введення воєнного стану в Україні” у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до пункту 20 частини першої статті 106 Конституції України, Закону України “Про правовий режим воєнного стану” постановлено:
Враховуючи введення в Україні воєнного стану, ухвалою суду від 10.03.2022 відкладено підготовче засідання, та зазначено, що дат та час засідання суду буде визначено окремою ухвалою після припинення воєнного стану.
Враховуючи, що Господарський суд Запорізької області не припинив свою роботу і продовжує здійснювати правосуддя, суд вважає за необхідне продовжити розгляд справи за правилами загального позовного провадження.
Керуючись ст. 234 Господарського процесуального кодексу України, суд
ухвалив
Справа буде розглядатися в приміщенні Господарського суду Запорізької області за адресою: 69001, м. Запоріжжя, Гетьманська, 4, корпус № 2, каб. № 218.
Відповідачу у порядку ст. 165 ГПК України, надати заперечення на відповідь з викладенням своїх пояснень, міркувань та аргументів щодо наведених позивачем у відповіді на відзив пояснень, міркувань та аргументів і мотиви їх визнання або відхилення. Докази, які підтверджують обставини на які йде посилання в запереченнях з доказами надсилання (надання) заперечень і доданих до них доказів учасникам справи.
Інформацію щодо справи можна отримати за телефоном “гарячої лінії” - (061) 764-89-30 та в канцелярії суду – (061) 764-89-29.
Інформацію по справі, що розглядається, можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://court.gov.ua/fair/sud5009.
Ухвала набирає законної сили з моменту підписання та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду. Ухвалу підписано 08.12.2022.
Суддя І.С. Горохов