flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

З метою покращення роботи, забезпечення права громадян на доступ  до правосуддя та забезпечення ефективної взаємодії господарського суду Запорізької області із засобами масової інформації та з громадськістю Наказом голови господарського суду Запорізької області від 27.02.2019 р. №14од визначено відповідальних за функціонування «гарячої» лінії  працівників апарату господарського суду  та затверджено Положення про порядок прийому інформації на «гарячу» телефонну лінію господарського суду Запорізької області.

Відповідно до вказаного положення предметом звернень на «гарячу лінію» господарського суду Запорізької області можуть бути питання:

Користуючись послугами «гарячої лінії» господарського суду Запорізької області пам'ятайте, що інформація, яку можна отримати по телефону стосується лише стану розгляду судової справи учасником якої ви являєтесь.

Відповідно до ст. 9 ГПК України особа має право отримати інформацію про дату, час, місце та результати розгляду справи судом.

Згідно з п. 2.8.1 Розділу 2.8 Положення про автоматизовану систему документообігу суду, затвердженого рішенням РСУ №30 від 26.11.2010 р. із змінами і доповненнями, внесеними рішенням РСУ №58 від 12.04.2018 р., на виконання вимог закону учасникам справи надається інформація щодо дати надходження справи до суду, єдиного унікального номера справи, номера провадження, прізвища учасників процесу, дати та часу призначення судової справи до розгляду, місця проведення судового засідання, дати розгляду судової справи, а також інформація про надходження апеляційних та касаційних скарг, заяв про перегляд судових рішень за нововиявленими обставинами, заяв про перегляд судових рішень Верховним Судом України та їх розгляду.

Надання в телефонному режимі будь-якої іншої інформації по справі діючим законодавством не передбачено.

У випадку необхідності отримання відомостей щодо надходження до суду документів у справі від інших учасників процесу сторона - учасник справи, згідно з положеннями ч.1 ст. 42 ГПК України та п.2.5 Інструкції з діловодства в господарських судах України, затвердженої наказом ДСА України    від    20.02.2013    р.    №28    має    право    в    приміщенні    суду ознайомлюватись з матеріалами справи, робити з них копії, витяги, одержувати копії судових рішень за її письмовою заявою на підставі резолюції судді у провадженні якого перебуває справа.