Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
До Уваги!!!
ТОВ “Регіонтопсервіс”, м. Мелітополь
ПАТ “Мелавтотранс”, м. Мелітополь
Справу розглядає суддя : Горохов І.С.
номер провадження справи 35/5/22-15/29/22
р
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
08.12.2022 Справа № 908/195/22
м .Запоріжжя Запорізької області
Господарський суд Запорізької області у складі судді Горохова Ігоря Сергійовича, розглянувши матеріали
позовної заяви Товариства з обмеженою відповідальністю “Регіонтопсервіс”, 72313, Запорізька область, м. Мелітополь, вул. Ломоносова, б. 69
до відповідача Приватного акціонерного товариства “Мелавтотранс”, 72319, Запорізька область, м. Мелітополь, вул. Героїв України, б. 175
про стягнення коштів
без виклику представників сторін
установив
До Господарського суду Запорізької області звернувся позивач Товариство з обмеженою відповідальністю “Регіонтопсервіс” з позовом до відповідача Приватного акціонерного товариства “Мелавтотранс”, в якому просить стягнути з відповідача на користь позивача заборгованість у сумі 498 168,00 грн.
17.01.2022 автоматизованою системою документообігу Господарського суду Запорізької області здійснено автоматичний розподіл судової справи між суддями, справі присвоєно єдиний унікальний номер 908/195/22, справу передано на розгляд судді Топчій О.А.
Ухвалою суду від 18.01.2022 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі № 908/195/22. Присвоєно справі номер провадження 35/5/22. Ухвалено розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження без проведення судового засідання.
14.02.2022 на адресу суду від представника відповідача надійшов відзив на позовну заяву.
Розпорядженням керівника апарату суду від 11.03.2022 № П-180/22 на підставі наказу голови Господарського суду Запорізької області від 01.03.2022 № 2к/ап про відрахування судді Топчій О.А. зі складу суддів Господарського суду Запорізької області призначено повторний автоматизований розподіл судової справи.
Протоколом повторного автоматизованого розподілу справи між суддями від 11.03.2022 справу № 908/195/22 передано на розгляд судді Горохову І.С.
04.02.2022 до суду надійшов відзив на позовну заяву.
Указом Президента України № 64/2022 від 24.02.2022 “Про введення воєнного стану в Україні” у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до пункту 20 частини першої статті 106 Конституції України, Закону України “Про правовий режим воєнного стану” постановлено:
29.03.2022 ухвалою суду прийнято справу № 908/195/22 до розгляду та відкрито провадження. Присвоєно справі номер провадження 35/5/22-15/29/22.
Постановлено розгляд справи здійснювати за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи за наявними у справі матеріалами без проведення судового засідання. Розгляд справи по суті розпочати через тридцять днів з дня відкриття провадження у справі.
Встановлено відповідачу строк для надання суду заперечень на відповідь на відзив з доказами направлення заперечень позивачу - протягом 5 днів з дня отримання відповіді на відзив.
Встановлено позивачу строк для надання суду відповіді на відзив на позов, а також доказів направлення відповіді на відзив відповідачу - протягом п'яти днів з дня отримання відзиву на позов.
Звернуто увагу учасників процесу на те, що документи подаються через канцелярію суду за умови їх оформлення належним чином (кожна сторінка має бути належним чином засвідчена та подане клопотання про приєднання зазначених документів до матеріалів справи).
При цьому суд врахував, що у зв’язку із введенням в Україні 24.02.2022 воєнного стану строки, визначені законом та цією ухвалою, за наявності відповідних обставин та поважних причин, можуть бути продовжені (поновлені). Зазначено, що сторони не позбавлені права звернення до суду з відповідними заявами про продовження процесуальних строків чи відсутності заперечень щодо розгляду справи та ухвалення рішення по суті спору.
Відповідно до ч. 1 ст. 184 ГПК України, у строк встановлений судом, позивач має право подати відповідь на відзив, а відповідач – заперечення.
Враховуючи, що Господарський суд Запорізької області не припинив свою роботу і продовжує здійснювати правосуддя, суд вважає за необхідне продовжити розгляд справи за правилами загального позовного провадження.
Керуючись ст. ст. 234, 247-252 Господарського процесуального кодексу України, суд
ухвалив
Запропонувати відповідачу надати у строк до 23.01.2023, відповідно до ст. 167 ГПК України, надати заперечення разом із доказами, які підтверджують обставини, на яких ґрунтується заперечення відповідача, якщо такі докази не надані відповідачем.
Справа буде розглядатися в приміщенні Господарського суду Запорізької області за адресою: 69001, м. Запоріжжя, Гетьманська, 4, корпус № 2, каб. № 218.
Інформацію щодо справи можна отримати за телефоном “гарячої лінії” - (061) 764-89-30 та в канцелярії суду – (061) 764-89-29.
Інформацію по справі, що розглядається, можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://court.gov.ua/fair/sud5009.
Ухвала набирає законної сили з моменту підписання та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду. Ухвалу підписано 08.12.2022.
Суддя І.С. Горохов