Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
До уваги учасника процесу Комунальної установи “Центр надання соціальних послуг” Молочанської міської ради (м. Молочанськ, Пологівський район, Запорізька область) у справі № 908/1831/23 (суддя Ярешко О.В.)
Повідомляємо, що суддею Господарського суду Запорізької області Ярешко О.В. 30.06.2023 постановлено ухвалу про перехід від спрощеного позовного провадження до розгляду справи № 908/1831/23 за правилами загального позовного провадження. Призначено підготовче засідання на 29.08.2023 о/об 12 год. 30 хв.
Відповідачу - Комунальній установі “Центр надання соціальних послуг” Молочанської міської ради встановлено строк для подання до суду:
- відзиву на позов із доказами, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи - протягом 15 днів з дня постановлення даної ухвали;
- заперечень на відповідь на відзив з документами, що підтверджують надіслання заперечень і доданих до нього доказів іншим учасникам справи - протягом 5 днів з дня отримання відповіді на відзив.
У разі необхідності рекомендувати ознайомитись з матеріалами справи.
Отримати інформацію по справі можливо на офіційному веб-порталі Судової влади України в мережі Інтернет за посиланням: http://court.gov.ua/sud5009/.
_______________________________________________________________________
До уваги учасника процесу Комунальної установи “Центр надання соціальних послуг” Молочанської міської ради (м. Молочанськ, Пологівський район, Запорізька область) у справі № 908/1831/23 (суддя Ярешко О.В.)