Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
До відома ПАТ «Запоріжжяобленерго» в особі Оріхівського міжрайонного району електричних мереж та Комунального підприємства «Оріхівжилсервіс» Оріхівської міської ради Запорізької області!
номер провадження справи 33/18/22
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
22.09.2023 Справа № 908/525/22
м.Запоріжжя Запорізької області
Суддя Господарського суду Запорізької області Мірошниченко М.В., розглянувши без виклику представників сторін у загальному позовному провадженні матеріали справи №908/525/22
за позовом Публічного акціонерного товариства «Запоріжжяобленерго» в особі Оріхівського міжрайонного району електричних мереж (юридична адреса: вул. Сталеварів, буд. 14, м.Запоріжжя, 69035; адреса для листування: вул. Йогана Янцена, буд. 2-Б, м. Оріхів, Запорізька область, 70500, ідентифікаційний код 00130926)
до відповідача: Комунального підприємства «Оріхівжилсервіс» Оріхівської міської ради Запорізької області (вул. Запорізька, буд. 9, м. Оріхів, Запорізька область, 70500, ідентифікаційний код 43584329)
про стягнення 5742,02 грн.
ВСТАНОВИВ:
До Господарського суду Запорізької області звернулося Публічне акціонерне товариство «Запоріжжяобленерго» в особі Оріхівського міжрайонного району електричних мереж з позовом до Комунального підприємства «Оріхівжилсервіс» Оріхівської міської ради Запорізької області про стягнення заборгованості за необліковану електричну енергію в розмірі 5742,02 грн. на підставі акту про порушення ПРЕЕ від 19.10.2021 №10006756.
Позов заявлено на підставі ст. ст. 216, 235 - 237 Господарського кодексу України, Правил роздрібного ринку електричної енергії, Методики визначення обсягу електричної енергії, не облікованої внаслідок порушення споживачами правил користування електричною енергією, затверджених постановою НКРЕ від 04.05.2006 №562, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України за №782/126556 від 04.07.2006.
Згідно з протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 22.02.2022 позовну заяву передано на розгляд судді Мірошниченку М.В.
Указом Президента України №64/2022 від 24.02.2022 “Про введення воєнного стану в Україні” у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до пункту 20 частини першої статті 106 Конституції України, Закону України “Про правовий режим воєнного стану” введено в Україні воєнний стан із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року строком на 30 діб, який в подальшому продовжувався та досі діє.
Ухвалою від 11.03.2022 прийнято позовну заяву до розгляду, відкрито провадження у справі №908/525/22, присвоєно справі номер провадження 33/18/22, ухвалено здійснювати розгляд справи за правилами загального позовного провадження, дату та час підготовчого засідання в даній справі визначити ухвалою суду після усунення обставин, які зумовлюють загрозу життю, здоров’ю та безпеці відвідувачів суду в умовах воєнної агресії проти України. Запропоновано учасникам справи повідомити суд про згоду та можливість отримувати ухвали (рішення) суду лише електронною поштою, звернутися до суду з відповідною заявою та надати електронні адреси для повідомлення про розгляд справи шляхом направлення ухвал (рішень) суду по справі (з ЕЦП судді) електронною поштою.
Копію ухвали надіслано сторонам 11.03.2022 електронною поштою.
Станом на 22.09.2023 від сторін не надходило будь-яких заяв, клопотань у справі.
Згідно з ч. 3 ст. 177 ГПК України підготовче провадження має бути проведене протягом шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі. У виняткових випадках для належної підготовки справи для розгляду по суті цей строк може бути продовжений не більше ніж на тридцять днів за клопотанням однієї із сторін або з ініціативи суду.
З метою забезпечення розгляду справи в розумні строки, суд ухвалив призначити у справі підготовче засідання.
Суд звертає увагу сторін, що відповідно до ч. ч. 1, 2 ст. 197 ГПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п’ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
Керуючись статтями 120, 177, 182, 234, 235, 255 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
Суд зазначає, що відповідно до ч. 9 ст. 165 ГПК України в разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин, суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.
- веб-сайт https://zp.arbitr.gov.ua;
- електронна адреса: inbox@zp.arbitr.gov.ua.
Інформацію по справі, що розглядається, можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://court.gov.ua/fair/sud5009.
Ухвала набрала законної сили з моменту її підписання суддею та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду. Ухвалу підписано 22.09.2023.
Суддя М.В. Мірошниченко