Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
До уваги учасників процесу Управління соціального захисту населення Михайлівської районної державної адміністрації Запорізької області та Управління соціального захисту населення Василівської районної державної адміністрації Запорізької області у справі № 908/3529/21 (суддя Ярешко О.В.)
Повідомляємо, що суддею Господарського суду Запорізької області Ярешко О.В. ухвалено відкласти підготовче засідання у справі 908/3529/21 на 17.10.2023 о 12-00 год.
У разі необхідності рекомендувати ознайомитись з матеріалами заяви у справі.
Отримати інформацію по справі можливо на офіційному веб-порталі Судової влади України в мережі Інтернет за посиланням: http://court.gov.ua/sud5009/.
До уваги учасників процесу Управління соціального захисту населення Михайлівської районної державної адміністрації Запорізької області та Управління соціального захисту населення Василівської районної державної адміністрації Запорізької області у справі № 908/3529/21 (суддя Ярешко О.В.)