Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
До уваги Товариства з обмеженою відповідальністю “Комплектенерго” у справі № 908/2531/23 (суддя Дроздова С.С.)!
номер провадження справи 27/256/23
р
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
09.10.2023 Справа № 908/2531/23
м. Запоріжжя Запорізької області
Суддя Господарського суду Запорізької області Дроздова С.С., при секретарі судового засідання Вака В.С. розглянувши матеріали
за позовом: Південно-східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (вул. О.Поля, 2, м. Дніпро, 49004, ідентифікаційний код юридичної особи 20306037)
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю “Комплектенерго” (вул. Грекова Академіка, буд. 6, кв. 9, м. Запоріжжя, ідентифікаційний код юридичної особи 34317468)
про стягнення 286 000 грн 00 коп.
за участю представника
від позивача: Солодухін М.В., довіреність від 22.10.2021, в режимі відеоконференцзв’язку
від відповідача: не прибули
У С Т А Н О В И В:
Південно-східне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України звернулося до суду з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю “Комплектенерго” про стягнення 143 000 грн 00 коп. штрафу, 143 000 грн 00 коп. пені.
Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 08.08.2023 позовну заяву передано судді Дроздовій С.С., присвоєно єдиний унікальний номер судової справи 908/2531/23.
Ухвалою Господарського суду Запорізької області від 14.08.2023 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі № 908/2531/23. Присвоєно справі номер провадження 27/256/23. Підготовче судове засідання призначено на 20.09.2023.
Ухвалою суду від 18.09.2023 задоволена заява Південно-східного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України про проведення судового засідання 20.09.2023 об 11 год. 00 хв. в режимі відеоконференції у справі 908/2531/23 поза межами суду з використанням власних технічних засобів.
Ухвалою суду від 20.09.2023 відкладено підготовче провадження, засідання суду призначено на 09.10.2023.
Судове засідання здійснювалося в режимі відеоконференції. Повноваження представника позивача для участі в режимі відеоконференції перевірені.
Відповідно до ст. 222 Господарського процесуального кодексу України, за наявності заперечень з боку будь-кого з учасників судового процесу проти здійснення повного фіксування судового засідання за допомогою відеозаписувального технічного засобу - таке фіксування здійснюється лише за допомогою звукозаписувального технічного засобу.
Судом з’ясовано у представників сторін про наявність заяв чи клопотань.
09.10.2023 представник позивача підтримав позовні вимоги у повному обсязі та надав згоду на закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
09.10.2023 відповідач у судове засідання не прибув, про час та місце проведення судового засідання були повідомлений належним чином.
Товариство з обмеженою відповідальністю “Комплектенерго” письмовий відзив не надав.
Суд враховує згоду позивача щодо закриття підготовчого провадження, подвійну неявку відповідача в судові засідання, в порядку статті 185 ГПК України, господарський суд призначає розгляд справи по суті.
Згідно п. 2 п. п. 3 ст. 185 ГПК України за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
Відповідно до п. 2 п. 18 ст. 182 ГПК України у підготовчому засіданні суд призначає справу до розгляду по суті, визначає дату, час і місце проведення судового засідання (декількох судових засідань – у разі складності справи) для розгляду справи по суті.
За вказаних обставин, суд вважає за необхідне закрити підготовче провадження, призначити справу до розгляду по суті.
Керуючись ст.ст. 42, 46, 182, 183, 185, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд –
У Х В А Л И В:
Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Запорізької області за адресою: 69001, м. Запоріжжя, вул. Гетьманська, буд. 4, корпус 2, кабінет № 116.
Повний текст ухвали буде розміщено в Єдиному державному реєстрі судових рішень за веб-адресою у мережі Інтернет за посиланням: http://reyestr.court.gov.ua.
Суддя С.С. Дроздова