Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
До уваги Товариства з обмеженою відповідальністю «Вознесенка-Агро» у справі № 908/924/25 (суддя Дроздова С.С.)
А
Г о с п о д а р с ь к и й с у д
З а п о р і з ь к о ї о б л а с т і
У Х В А Л А
про відкриття провадження у справі
14.04.2025 Справа № 908/924/25
м. Запоріжжя Запорізької області
Суддя Господарського суду Запорізької області Дроздова Світлана Сергіївна, розглянувши матеріали
за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю «Натеко Логістика» (вул. Смоленська, 31-33, м. Київ, 03057, ідентифікаційний код юридичної особи 38138226)
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю «Вознесенка-Агро» (с. Вознесенка, Мелітопольський район, Запорізька область, 72360, ідентифікаційний код юридичної особи 37997196)
про зобов’язання вчинити дії
УСТАНОВИВ:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Натеко Логістика» звернулося до суду з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «Вознесенка-Агро» про зобов’язання повернути ящики N6422 Пластиковий контейнер 06*04*0,22м (зелений) у кількості 1299 шт. та ящик F6423 Пластиковий контейнер Ortus 06*04*0,23м у кількості 42 шт., що були передані на підставі актів приймання-передачі ящика/тари №10 від 12.02.2022, №12 від 16.02.2022 та №11 від 18.02.2022.
Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 09.04.2025 позовні матеріали № 908/924/25 передано на розгляд судді Дроздовій С.С.
Відповідно до абз. 1 ч. 1 ст. 176 ГПК України, за відсутності підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження суд відкриває провадження у справі протягом п’яти днів з дня надходження позовної заяви або заяви про усунення недоліків, поданої в порядку, передбаченому статтею 174 цього Кодексу.
Суд, розглянувши матеріали позовної заяви, враховуючи категорію, складність, обсяг та характер доказів у справі, приходить до висновку, що вказана справа повинна розглядатись в порядку загального позовного провадження.
Відповідно до статті 181 ГПК України для виконання завдання підготовчого провадження в кожній судовій справі, яка розглядається за правилами загального позовного провадження, проводиться підготовче засідання. Дата і час підготовчого засідання призначаються суддею з урахуванням обставин справи і необхідності вчинення відповідних процесуальних дій. Підготовче засідання має бути розпочате не пізніше ніж через тридцять днів з дня відкриття провадження у справі.
Позовна заява відповідає вимогам, встановленим ст. 162 Господарського процесуального кодексу України.
Розглянувши матеріали позовної заяви, господарський суд визнав їх достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду, відкриття провадження у справі та призначення підготовчого судового засідання.
Керуючись ст.ст. 176, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд –
УХВАЛИВ:
Суд роз’яснює позивачу що відповідно до ч. 3 ст. 46 ГПК до закінчення підготовчого засідання позивач має право змінити предмет або підстави позову шляхом подання письмової заяви.
Запропонувати позивачу відповідно до ст. 166 Господарського процесуального кодексу України, протягом п`яти днів з дня отримання відзиву на позовну заяву: надіслати (надати) до суду відповідь на відзив, надіславши одночасно копію даної відповіді на відзив відповідачу, а докази надсилання надати суду.
Суд зазначає, що відповідно до ч. 2 ст. 178 ГПК України в разі ненадання відповідачами відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.
При направленні в судове засідання уповноважених представників сторін, останнім мати при собі відповідно до ст. 60 ГПК України документи, що підтверджують повноваження представників.
Звернути увагу учасників судового процесу, що копії документів завіряються відповідно до вимог п. 5.27 Державної Уніфікованої системи документації ДСТУ 4163-2020.
Попередити сторони, що відповідно до ст. 135 Господарського процесуального кодексу України суд може постановити ухвалу про стягнення в дохід державного бюджету з відповідної особи штрафу у сумі від одного до десяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, зокрема, за ухилення від вчинення дій, покладених судом на учасника судового процесу.
Одночасно звертаємо вашу увагу на необхідність отримання власного електронного цифрового підпису, оскільки, відповідно до ч. 8 ст. 42 ГПК України, якщо документи подаються учасниками справи до суду або надсилаються іншим учасникам справи в електронній формі, такі документи скріплюються електронним цифровим підписом учасника справи (його представника). Якщо документи подаються учасниками справи до суду або надсилаються іншим учасникам справи в паперовій формі, такі документи скріплюються власноручним підписом учасника справи (його представника).
Документи не скріплені ЕЦП судом не реєструються, відповідні заяви та клопотання не приймаються судом до розгляду.
Ухвалу підписано 14.04.2025.
Повний текст ухвали буде розміщено в Єдиному державному реєстрі судових рішень за веб-адресою у мережі Інтернет за посиланням: http://reyestr.court.gov.ua.