flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

До відома Комунального підприємства «Тепловодоканал» Енергодарської міської ради щодо прийняття до розгляду заяви про видачу дубліката виконавчого документа у справі № 908/1416/21 (суддя Боєва О.С.)

03 жовтня 2025, 12:52

До відома Комунального підприємства «Тепловодоканал»  Енергодарської міської ради щодо прийняття до розгляду  заяви про видачу дубліката виконавчого документа у справі № 908/1416/21 (суддя Боєва О.С.)

 

 

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

УХВАЛА

03.10.2025                                                                                                  Справа № 908/1416/21

м.Запоріжжя

 

Господарський суд Запорізької області у складі суду: судді Боєвої Олени Сергіївни, розглянувши матеріали заяви Акціонерного товариства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» в особі філії «Відокремлений підрозділ «Запорізька атомна електрична станція» Акціонерного товариства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом»  про видачу дубліката виконавчого документа у справі №908/1416/21

за позовом Державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом»  в особі в особі Відокремленого підрозділу «Запорізька атомна електрична станція»

до відповідача: Комунального підприємства «Тепловодоканал»  Енергодарської міської ради

про стягнення суми,

 

УСТАНОВИВ:

 

Рішенням Господарського суду Запорізької області від 23.07.2021 у справі №908/1416/21 (суддя Колодій Н.А.) позов Державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом»  в особі Відокремленого підрозділу «Запорізька атомна електрична станція»» задоволено; стягнуто з Комунального підприємства «Підприємство комунальної власності» Енергодарської міської ради на користь Державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» в особі Відокремленого підрозділу «Запорізька атомна електрична станція»  основний борг у розмірі 7 868,85 грн, пеню у розмірі 1 498,69 грн, 3% річних у розмірі 608,99 грн, інфляційні втрати у розмірі 1119,13 грн. Стягуто з відповідача на користь позивача  та судовий збір у розмірі 2270,00 грн.

На виконання рішення у справі № 908/1416/21 Господарським судом Запорізької області 25.08.2021 видані відповідні накази.

Ухвалою суду від 13.09.2021 у справі № 908/1416/21 (суддя Колодій Н.А.) замінено сторону учасника справи (боржника) – Комунальне підприємство «Підприємство комунальної власності»  Енергодарської міської ради на його правонаступника – Комунальне підприємство «Тепловодоканал»  Енергодарської міської ради.

Ухвалою Господарського суду Запорізької області від 21.12.2021 № 908/1416/21 (суддя Колодій Н.А.) затверджено мирову угоду від 29.10.2021, укладену в процесі виконання рішення Господарського суду Запорізької області від 23.07.2021 у справі №908/1416/21.

30.09.2025 до суду через систему «Електронний суд» надійшла заява Акціонерного товариства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» в особі філії «Відокремлений підрозділ «Запорізька атомна електрична станція» про видачу дубліката ухвали Господарського  суду Запорізької області від 21.12.2021 (з урахуванням ухвали про виправлення описки від 31.01.2022 по справі № 908/1416/21).

Згідно з протоколом передачі судової справи раніше визначеному складу суду від 30.09.2025 заяву передано судді на розгляд Колодій Н.А.

Враховуючи звільнення судді Колодій Н.А. розпорядженням керівника апарату Господарського суду Запорізької області № П-379/25 від 30.09.2025 призначено повторний автоматизований розподіл судової справи та відповідно до протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 30.09.2025 заяву про видачу дубліката виконавчого документа у справі № 908/1416/21 визначено до розгляду судді Боєвій О.С.

За приписами пп.19.4 підпункту 19 пункту 1 Перехідних положень (розділ XI) Господарського процесуального кодексу України, у разі втрати виконавчого документа суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, незалежно від того, суд якої інстанції видав виконавчий документ, може видати його дублікат, якщо стягувач або державний виконавець, приватний виконавець звернувся із заявою про це до закінчення строку, встановленого для пред’явлення виконавчого документа до виконання. Про видачу дубліката виконавчого документа постановляється ухвала у десятиденний строк із дня надходження заяви.

Враховуючи викладене, суд вважає за необхідне прийняти заяву Акціонерного товариства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом»  в особі філії «Відокремлений підрозділ «Запорізька атомна електрична станція»  АТ «НАЕК  «Енергоатом»  про видачу дубліката виконавчого документа у справі № 908/1416/21 до розгляду. Здійснювати розгляд заяви без виклику учасників справи.

Згідно з абз. 2 та 3  ч. 7 ст. 42 ГПК України якщо інший учасник справи відповідно до частини шостої статті 6 цього Кодексу зобов’язаний зареєструвати електронний кабінет, але не зареєстрував його, учасник справи, який подає документи до суду в електронній формі з використанням електронного кабінету, звільняється від обов’язку надсилання копій документів такому учаснику справи.

Суд, направляючи такому учаснику справи судові виклики і повідомлення, ухвали у випадках, передбачених цим Кодексом, зазначає у цих документах про обов’язок такої особи зареєструвати свій електронний кабінет та про можливість ознайомлення з матеріалами справи через Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему або її окрему підсистему (модуль), що забезпечує обмін документами.

За результатами запиту на отримання інформації про наявність зареєстрованого електронного кабінету, судом встановлено, що у юридичної особи – Комунальне підприємство «Тепловодоканал»  Енергодарської міської ради, код ЄДРПОУ, ___НОМЕР___  (відповідач у справі), який відповідно до частини шостої статті 6 цього Кодексу зобов’язаний зареєструвати електронний кабінет, зареєстрований електронний кабінет відсутній.

Відповідно до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних  осіб - підприємців та громадський формувань Комунальне підприємство «Тепловодоканал»  Енергодарської міської ради (код ЄДРПОУ ___НОМЕР___ ) зареєстровано за адресою: 71502, Запорізька область, Василівський район, м. Енергодар, вул. Курчатова, буд. 1 офіс.8.

Згідно з ч. 2 ст. 12-1 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» учасники справи, остання відома адреса місця проживання (перебування) чи місцезнаходження яких знаходиться на тимчасово окупованій території і які не мають електронного кабінету, повідомляються про ухвалення відповідного судового рішення шляхом розміщення інформації на офіційному веб-порталі судової влади України з посиланням на веб-адресу такого судового рішення в Єдиному державному реєстрі судових рішень або шляхом розміщення тексту відповідного судового рішення на офіційному веб-порталі судової влади України з урахуванням вимог, визначених Законом України «Про доступ до судових рішень», у разі обмеження доступу до Єдиного державного реєстру судових рішень. З моменту розміщення такої інформації вважається, що особа отримала судове рішення.

На підставі викладеного, відповідача (боржника) про прийняття судом до розгляду даної заяви слід повідомити шляхом розміщення тексту даної ухвали суду на офіційному веб-порталі судової влади України та додатково направити ухвалу на адресу електронної пошти, яка міститься в Єдиному державному реєстру юридичних осіб, фізичних  осіб - підприємців та громадський формувань.

 Керуючись ст. ст. 232, 234, пп. 19.4 пп.19 п. 1 розділу XI «Перехідні положення» Господарського процесуального кодексу України, суд –

 

УХВАЛИВ:

 

  1. Прийняти до розгляду заяву Акціонерного товариства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» в особі філії «Відокремлений підрозділ «Запорізька атомна електрична станція» Акціонерного товариства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» про видачу дубліката виконавчого документа у справі № 908/1416/21.
  2. Здійснювати розгляд заяви без виклику учасників справи.
  3. Суд зазначає про обов’язок Комунального підприємства «Тепловодоканал» Енергодарської міської ради (код ЄДРПОУ ___НОМЕР___ ) зареєструвати електронний кабінет згідно з вимогами абз. 1 частини 6 ст. 6 ГПК України та про можливість ознайомлення з матеріалами справи (заяви) через Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему або її окрему підсистему (модуль), що забезпечує обмін документами. Ризики настання негативних процесуальних наслідків у разі невиконання такого обов’язку покладаються на відповідача.

 

Електронна адреса Господарського суду Запорізької області: inbох@zp.arbitr.gov.ua.

Отримати інформацію по справі можливо на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет: http://court.gov.ua/sud5009/, в Єдиному державному реєстрі судових рішень за посиланням: http://reyestr.court.gov.ua/.

 

 

Ухвала підписана 03.10.2025.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.

 

 

Суддя                                                                       О.С.Боєва