flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

До відома, Товариства з обмеженою відповідальністю “Слов’янський Пух Україна”, м. Василівка, Запорізька область, Данилевської Марини Михайлівни, м. Василівка, Запорізька область, Данилевського Володимира Анатолійовича, м. Василівка, Запорізька область, у

29 жовтня 2025, 15:51

   номер провадження справи – 5/139/22

  р

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

УХВАЛА

 

28.10.2025                                                                                                     Справа № 908/2046/22

м. Запоріжжя Запорізької області

 

Суддя Господарського суду Запорізької області Проскуряков К.В., розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «СУПЕРІУМ» від 28.10.2025 про заміну сторони у виконавчому провадженні

 

За позовом: Акціонерного товариства “Таскомбанк”, м. Київ

До відповідача-1: Товариства з обмеженою відповідальністю “Слов’янський Пух Україна”,             м. Василівка, Запорізька область

До відповідача-2: Данилевської Марини Михайлівни, м. Василівка, Запорізька область

До відповідача-3: Данилевського Володимира Анатолійовича, м. Василівка, Запорізька область

про солідарне стягнення заборгованості на суму 1 554 612,03 грн.,

 

Заявник: Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «СУПЕРІУМ», м. Київ

Орган виконання: Приватний виконавець Коцинян Меружан Оганесович, м.Запоріжжя,

                                                           ВСТАНОВИВ:

 

В провадженні Господарського суду Запорізької області перебувала справа №908/2046/22 за позовом Акціонерного товариства “Таскомбанк” до відповідачів: 1 - Товариства з обмеженою відповідальністю “Слов’янський Пух Україна”, 2 - Данилевської Марини Михайлівни, 3 - Данилевського Володимира Анатолійовича про солідарне стягнення заборгованості на суму 1 554 612,03 грн.

28.10.2025 через підсистему «Електронний суд» ЄСІКС до Господарського суду Запорізької області від Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «СУПЕРІУМ» надійшла заява від 28.10.2025 про заміну сторони у виконавчому провадженні.

Відповідно до Протоколу передачі судової справи раніше визначеному складу суду від 28.10.2025, вказану заяву передано на розгляд судді Проскурякова К.В.

Згідно з ч.ч. 1, 2, 3 ст. 334 ГПК України у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження суд замінює таку сторону її правонаступником. Заяву про заміну сторони її правонаступником може подати сторона (заінтересована особа), державний або приватний виконавець. Суд розглядає заяву про заміну сторони її правонаступником у десятиденний строк з дня її надходження до суду у судовому засіданні з повідомленням учасників справи та заінтересованих осіб. Неявка учасників справи та інших осіб не є перешкодою для вирішення питання про заміну сторони виконавчого провадження.

Керуючись ст.ст. 234, 235, 334 Господарського процесуального кодексу України, суд –

УХВАЛИВ:

 

  1. Прийняти заяву до розгляду.
  2. Судове засідання призначити на 10.11.2025 об 10 год. 45 хв. з повідомленням (викликом) сторін.

Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Запорізької області за адресою: м. Запоріжжя, вул. Гетьманська, 4, кабінет № 209 (корпус 2).

  1. Запропонувати позивачу, відповідачам та приватному виконавцю завчасно до призначеного судового засідання надати письмові пояснення по суті заяви.
  2. Запропонувати приватному виконавцю у строк до 09.11.2025 надати належним чином засвідчені копії матеріалів виконавчого провадження щодо примусового виконання рішення Господарського суду Запорізької області від 01.05.2024 у справі №908/2046/22.
  3. Явка в судове засідання учасників справи є необов’язковою.
  4. Ухвалу суду направити до електронних кабінетів підсистеми “Електронний суд” ЄСІКС заявника, позивача, відповідача – 1, приватного виконавця, на електронні пошти відповідачів - 2, 3 та текст цієї ухвали суду розмістити на офіційному веб-сайті "Судова влада України" в мережі інтернет.
  5. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та відповідно до статті 255 ГПК України не підлягає оскарженню в апеляційному порядку окремо від рішення суду першої інстанції.

 

 

            Суддя                                                                                               К.В.Проскуряков

 

 

            До відома, Товариства з обмеженою відповідальністю “Слов’янський Пух Україна”, м. Василівка, Запорізька область, Данилевської Марини Михайлівни, м. Василівка, Запорізька область, Данилевського Володимира Анатолійовича, м. Василівка, Запорізька область, у справі №908/2046/22