flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

22 травня 2017 року відбудеться Перший загальнонаціональний форум «Незалежні суди та вільні ЗМІ: синергія заради майбутнього»

16 травня 2017, 10:06

22 травня 2017 року відбудеться перший загальнонаціональний форум «Незалежні суди та вільні ЗМІ: синергія заради майбутнього».

Форум організовано за підтримки Українсько-канадського Проекту підтримки судової реформи в Україні, Вищої ради правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Ради суддів України, Верховного Суду України, Державної судової адміністрації України, Національної школи суддів України, Центру демократії та верховенства права, Громадського об’єднання «Детектор медіа», Інституту масової інформації, Національної спілки журналістів України.

Мета заходу – запровадити щорічний загальнонаціональний форум для обговорення нагальних проблем взаємодії судів та ЗМІ, спільно виробити, схвалити та впровадити правила співпраці, що ґрунтується на взаємній підтримці незалежності судової влади та праві на свободу вираження, а також створити постійно діючий Комітет взаємодії судів та ЗМІ для оперативного реагування на виклики комунікації.

Місцем проведення регіонального форуму є приміщення Апеляційного суду Запорізької області за адресою: м. Запоріжжя, проспект Соборний, 162.

Початок роботи форуму о 09.00 годині.

Захід пройде у режимі відеоконференцзв`язку з можливістю взяти участь у дискусії. 

Більш детальну інформацію щодо форуму можна знайти за посиланням.