Суть спору:
за позовом Публічного акціонерного товариства “ДТЕК Донецькобленерго”, м. Горлівка Донецької області
до Комунального підприємства “Компанія “Вода Донбасу”, м. Маріуполь Донецької області
про стягнення суми
Рішенням від 26.05.2015 р. позов задоволено частково.
З повним текстом рішення господарського суду Запорізької області від 26.05.2015 р. у справі № 908/2164/15-г можливо ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень або отримати копію відповідного рішення нарочним в канцелярії господарського суду Запорізької області за адресою: місто Запоріжжя, вулиця Тюленіна, 21/Шаумяна, 4
Суддя Мірошниченко М.В.