№ провадження справи 6/76/14
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
Запорізької області
УХВАЛА
м. Запоріжжя
30.06.2015 р.
Справа № 5006/36/102/2012-908/3936/14
За позовом Прокурора Першотравневого району Донецької області (----------, смт. Мангуш Першотравневого району Донецької області, -------) в інтересах держави в особі Ялтинської селищної ради Першотравневого району Донецької області (-----------смт. Ялта Першотравневого району Донецької області, -----)
До Товариства з обмеженою відповідальністю „Артонікс” (-------- м. Донецьк, ------; адреса за договором: ------ с. Юр’ївка Першотравневого району Донецької області, -------; адреса директора ТОВ „Артонікс” – Яїцькова А.В.: ------, м. Докучаєвськ Донецької області, --------)
Про стягнення орендної плати в сумі 100 607 грн. 88 коп.
Суддя Місюра Л.С.
Без виклику сторін
Розглянувши матеріали справи за позовом Прокурора Першотравневого району Донецької області смт. Мангуш Першотравневого району Донецької області, в інтересах держави в особі Ялтинської селищної ради Першотравневого району Донецької області смт. Ялта Першотравневого району Донецької області, до Товариства з обмеженою відповідальністю „Артонікс” м. Донецьк, (с. Юр’ївка Першотравневого району Донецької області, м. Докучаєвськ Донецької області) про стягнення орендної плати в сумі 100 607 грн. 88 коп., суд –
В С Т А Н О В И В:
Ухвалою господарського суду від 19.05.2015 року провадження у справі було зупинено до повернення матеріалів справи до господарського суду Запорізької області, що були направлені до Харківського апеляційного господарського суду для розгляду апеляційних скарг відповідача у даній справі.
Оскільки матеріали справи були повернуті до господарського суду Запорізької області, то обставини, які зумовили зупинення провадження у справі, усунуті, тому суд вважає за необхідне поновити провадження у справі та призначити засідання суду.
При цьому, за час зупинення провадження у справі від прокурора на електронну адресу господарського суду Запорізької області надійшли пояснення вих. № 783-вих-15 від 26.05.2015 року, в який прокурор повністю підтримує позовні вимоги, викладені в позовній заяві. Також прокурор вказує, що йому невідомі засоби зв’язку з відповідачем, проте відповідач регулярно спрямовує скарги на ухвали суду у даній справі.
Пояснення прокурора залучені до матеріалів справи.
Також, за час зупинення провадження у даній справі від позивача надійшов лист вих. № 233 від 22.05.2015 року, в якому він повністю підтримує позовні вимоги та просить розглянути справу за відсутності свого представника.
Клопотання позивача про розгляд справи за відсутності його представника приймається судом, оскільки заявлено у відповідності до вимог ст. 22 Господарського процесуального кодексу України (надалі – ГПК України).
Суд вказує відповідачу про те, що він зловживає своїми процесуальними правами та нагадує відповідачу, що крім прав сторони мають ще і обов’язки. Ухвали господарського суду є обов’язковими для виконання сторонами.
Керуючись п. 4 ст. 65, ст. ст. 79, 86, Господарського процесуального кодексу України, суд –
У Х В А Л И В :
1. Поновити провадження у справі № 5006/36/102/2012-908/3936/14 з 13.07.2015 року.
2. Засідання суду призначити на __ 13.07.2015 р. о 14 год. 50 хв.__
Судове засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Запорізької області за адресою: 69001, м. Запоріжжя, вул. Тюленіна, 21 / вул. Шаумяна, 4, корпус № 2 кабінет № 208.
3. Прокурору та позивачу у строк до 10.07.2015р. виконати вимоги та надати документи, витребувані ухвалами суду, у т.ч. від 09.10.2014р., 03.11.2014р., 17.11.2014р., 03.03.2015р., 12.05.2015р.; оригінали витребуваних документів - в судове засідання для огляду, належним чином засвідчені читаємі копії документів – надати суду для доручення до матеріалів справи; письмово вказати, чи підтримуєте ви позовні вимоги або ні з урахуванням обставин справи на сьогоднішній день, пояснення та всі документи на підтвердження ваших доводів – надати суду; у випадку неможливості направити письмові пояснення та додані до них документи поштою – надіслати на адресу електронної пошти господарського суду Запорізької області: E-mail: inbox@zp.arbitr.gov.ua /із зазначенням номеру справи, судді та дати судового засідання/; письмово вказати суду всі наявні у вас відомості про засоби зв’язку з відповідачем (номери телефонів, факсів, адресу електронної пошти, адресу для листування поза межами зони АТО, за наявності можливості); всі матеріали листування з відповідачем щодо суті спору; письмово вказати, чи надходила від відповідача оплата за час розгляду даної справи в суді або ні (надати суду відповідні платіжні документи із зазначенням дати, суми та призначення платежу).
Забезпечити явку в судове засідання уповноважених представників прокуратури та з позивача, за наявності можливості.
4. Відповідачу у строк до 10.07.2015р. виконати вимоги та надати документи, витребувані ухвалами суду, у т.ч. від 09.10.2014р., 03.11.2014р., 17.11.2014р., 03.03.2015р., 12.05.2015р.; оригінали витребуваних документів - в судове засідання для огляду, належним чином засвідчені читаємі копії документів – надати суду для доручення до матеріалів справи; надати суду письмові пояснення на позов з урахуванням обставин справи на сьогоднішній день, надати суду всі документи на підтвердження ваших доводів; у випадку неможливості направити письмові пояснення та додані до них документи поштою – надіслати на адресу електронної пошти господарського суду Запорізької області: E-mail: inbox@zp.arbitr.gov.ua /із зазначенням номеру справи, судді та дати судового засідання/; письмово вказати суду всі засоби зв’язку з вами (номери телефонів, факсів, адресу електронної пошти, адресу для листування поза межами зони АТО, за наявності можливості); всі матеріали листування з позивачем щодо суті спору
Забезпечити явку в судове засідання уповноваженого представника, за наявності можливості.
Суддя Л.С. Місюра
Витяг зі ст. 83 ГПК України: Суд має право стягувати у доход Державного бюджету України із сторони, що ухиляється від вчинення дій, покладених судом на сторону штраф у розмірі до 1 700 грн.