flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Режим роботи суду в умовах карантину

16 березня 2020, 12:57

Шановні відвідувачі суду!

     Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України  № 211 від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» з 12 березня 2020 року по 03 квітня 2020 року в Україні запроваджено карантин.

    З урахуванням зазначеного рішення Кабміну, голова Ради суддів України 11 березня 2020 року звернувся з  листом до громадян, які є учасниками судових процесів з проханням утриматись від участі у судових засіданнях, якщо слухання не передбачають обов’язкової присутності учасників сторін, а також утриматись від відвідин суду, за наявності ознак будь-якого вірусного захворювання.

   З метою убезпечення населення нашого регіону від розповсюдження гострої респіраторної хвороби та масового поширення вірусної інфекції, в Господарському суді Запорізької області на період дії карантину буде застосовано профілактичний захід – вимірювання температури тіла відвідувачів суду за допомогою безконтактного інфракрасного термометра.

    Враховуючи епідеміологічну ситуацію в Україні, просимо учасників судових проваджень, які мають намір здати до канцелярії суду процесуальні документи по справах користуватись послугами відділень Укрпошта, Нова Пошта та ін., а також направляти запити, клопотання, заяви до суду через електронний кабінет або на електронну пошту суду inbox@zp.arbitr.gov.ua, скріпивши їх електронним цифровим підписом.

    Нагадуємо, що інформацію про стан розгляду справ, та інші питання пов’язані з розглядом справ та роботою суду можна отримати за телефоном гарячої лінії суду (061) 764-89-30.

    Просимо вибачити за тимчасові незручності та з розумінням віднестись до застосованих адміністрацією суду попереджувальних до поширення вірусної інфекції заходів.

 

Дякуємо за розуміння!